Do poważnie wyglądającej kolizji doszło 1 maja około godziny 13:20 na ulicy Gogolińskiej w Malni. 39‑letni kierowca Skody, wykonując nieprawidłowy manewr skrętu, wjechał w prawidłowo jadące Renault prowadzone przez 45‑letnią kobietę. W obu pojazdach znajdowały się trzy osoby.
Mimo dużej siły zderzenia nikt nie wymagał hospitalizacji - to prawdziwe szczęście, biorąc pod uwagę uszkodzenia aut. Sprawca został pouczony, a na miejsce skierowano dwa zastępy JRG Krapkowice oraz dwie jednostki OSP Odrowąż. Strażacy zabezpieczyli teren i odłączyli akumulatory w rozbitych pojazdach.
Policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne obu aut. Samochody nie nadawały się do dalszej jazdy i zostały odholowane na koszt właścicieli.


Napisz komentarz
Komentarze