W wyniku awarii mogą występować przerwy w dostawie wody dla mieszkańców ulic: Kolejowej, Opolskiej, Głębokiej, Fabrycznej oraz Osiedle Fabryczne. Służby prowadzą już prace naprawcze, a przewidywany termin usunięcia awarii wyznaczono na około godzinę 15.00.

Awaria wpłynęła również na organizację ruchu drogowego. Całkowicie nieprzejezdny pozostaje odcinek ulicy Kolejowej pomiędzy Mostem Północnym a ulicą Opolską. Kierowcy proszeni są o korzystanie z tras alternatywnych i zachowanie ostrożności w rejonie prowadzonych prac.
Spółka Wodociągi i Kanalizacja przeprasza mieszkańców za powstałe utrudnienia i apeluje o wyrozumiałość. O ewentualnych zmianach dotyczących czasu zakończenia prac oraz przywrócenia dostaw wody będą przekazywane kolejne komunikaty.


Napisz komentarz
Komentarze