Mieszkańcy gminy Krapkowice od 1 lipca mogą korzystać z nowego programu „Krapkowicka Karta Mieszkańca”, który został stworzony z myślą o zbliżeniu mieszkańców z lokalnym rynkiem usług. Program umożliwia dostęp do zniżek, ulg, preferencji i innych przywilejów oferowanych zarówno przez gminę Krapkowice, jak i partnerów programu.
– Program ma nie tylko przynosić korzyści mieszkańcom, ale również wspierać lokalnych przedsiębiorców. Krapkowicka Karta Mieszkańca zachęca do korzystania z usług i oferty dostępnej na terenie gminy Krapkowice, budując jednocześnie silniejsze więzi między mieszkańcami, samorządem i lokalnym biznesem – mówi Zastępca Burmistrza Krapkowic Arnold Joszko.
Karta dostępna będzie w dwóch formach: jako karta mobilna w aplikacji oraz tradycyjna karta plastikowa. Wnioski o kartę można składać elektronicznie za pośrednictwem strony www.karta.krapkowice.pl lub osobiście w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach, w Wydziale Inwestycji i Planowania przy ul. 3 Maja 17, budynek II.
To tylko część artykułu... Czytasz nas regularnie?
Pełne artykuły czekają w aktualnym e-wydaniu.
👉 [Kup wydanie]


Napisz komentarz
Komentarze