Wkrótce w Krapkowicach rozpocznie się budowa nowej ścieżki pieszo-rowerowej wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 409. Inwestycja, realizowana przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Opolu, ma na celu poprawę bezpieczeństwa oraz komfortu poruszania się pieszych i rowerzystów na odcinku od zjazdu na restaurację McDonald’s aż do skrzyżowania z ulicą Sienkiewicza.
RED .
17.07.2025 11:48
Prace budowlane zaplanowano na okres od września br. do kwietnia 2026 roku. W związku z prowadzonymi robotami na ulicy Prudnickiej zostanie wprowadzony ruch wahadłowy. Kierowcy będą musieli zachować ostrożność i uzbroić się w cierpliwość podczas przejazdu przez ten obszar. Nowa infrastruktura ma przyczynić się do poprawy komfortu pieszych i cyklistów, zapewniając bezpieczniejsze warunki przemieszczania się.
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Piotr
19.06.2026 05:47
Super że takie ścieżki rowerowe powstają,choć na XXX lecia ścieżka jest od lat,to rowerzyści korzystają z ulicy głównej.
I tutaj sprawdziła by się rolą straży miejskiej,miałby kto rowerzystów poinformować
Napisz komentarz
Komentarze